Loading...

Kierowca kat B

Stabilna firma transportowa  z wieloletnim doświadczeniem poszukuje osób zainteresowanych objęciem stanowiska kierowcy kat BAdministratorem danych jest Prestige-Job Sp. z o.o. z siedzibą w Rybarzowicach, 43-378, ul. Beskidzka 85. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Numer w Rejestrze Agencji Zatrudnienia 18274

Obowiązki:

  • dostarczanie towarów do klientów na terenie Unii Europejskiej
  • załadunek i rozładunek towarów
  • bieżące rozliczanie się z dokumentów
  • dbałość o powierzone auto
  • terminowe dostarczanie produktów

Wymagania:

  • uczciwość
  • zaangażowanie
  • udokumentowane minimum 3-miesięczne doświadczenie w transporcie międzynarodowym na pojazdach o DMC do 3,5 t
  • dyspozycyjność (możliwość delegacji)
  • prawo jazdy kategorii B- czynne- minimum od roku

Oferujemy:

  • szkolenie i wsparcie w trakcie pracy, podnoszenie kwalifikacji, możliwość awansu
  • samodzielne stanowisko pracy
  • bogaty system premiowy
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i zaangażowania

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV oraz załączonych dokumentach dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, w tym weryfikację prawdziwości tych dokumentów i zawartych w nich informacji. Administratorem danych osobowych jest Prestige-Job Sp z o o  z siedzibą w 43-378 Rybarzowice ul Beskidzka 85, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia (nr 18274). Dane osobowe będą przetwarzane dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, a ich podanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępniane potencjalnym pracodawcom, a także innym podmiotom prowadzącym rekrutację. Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich poprawiania.